ERKE PROFESYONEL BİNA YÖNETİMİ - İstanbul Firmaları Kadıköy
ERKE PROFESYONEL BİNA YÖNETİMİ

Erke Profesyonel Bina Yönetimi

Sitemiz kanalı üzerinden bilgileri sunulan Kadıköy İstanbul Erke Profesyonel Bina Yönetimi firmanın adres, telefon ve haritada nerede olduğu konumu paylaşılan bilgilerken kaynaklanacak sorunlardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Erke Profesyonel Bina Yönetimi firmasına sahip yetkili iseniz kullanıcı adı ve şifrenizle girerek firma kayıt bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Firma size ait ve giriş bilgileriniz bulunmuyor ise iletişim bölümünden yetkililere durum hakkında bilgi verebilirsiniz. Sitemizin yazılı izni olmadan içeriğindeki hiç bir veri kopyalanamaz. Kaydı bulunan işletmeler için kötü yorum ürün karalama ve hakaret ile yapılan yorumlardan yorumu yapan sahışlar sorumludur.
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Erke Profesyonel Bina Yönetimi
1 (0216) 467 04 08
Atatürk Caddesi, Aslan Kaptan Çıkmazı Sok. Levent Apt. 2/6 Sahrayıcedit
Kadıköy , İstanbul
İş Alanları

Erke Profesyonel Bina Yönetimi Hakkında

Erke Idare, profesyonel yaklaşımıyla, sorunlarınızı üzerinizden alarak, komşuluk ilişkilerinizi iyileştirirken, şahsi hayat konforunuzu yükseltir. 
ERKE Profesyonel Idare, profesyonel kadrosu ve yeniden içeriğinde sahip olunan yöneticilerinin malumat birikimi ile toplumsal kıymet yargılarına ve iş ahlakı kaidelerine bağlı kalarak, toplum içersinde prestijli bir görev firması olmayı amaçlamış ve sektörde yenilikçi, müşterilerinin verilen hizmetten memnuniyetini ilk ve esas amaç olarak benimsemiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

ERKE PROFESYONEL BİNA YÖNETİMİ Yorumları

Yorum Yaz
Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Rehberturk.org Her hakkı saklidır. Rehberturk firma rehberi ayesinde işletmenize ait telefon numarası ve iş yeri adresinizi girebilir, toptan olarak satışını yaptığınız veya ürettiğiniz ürünlerin satışını yapabilirsiniz.